logo kontenery premium

KONTENERY SOCJALNE

  • Kontenery socjalne są dobrze ocieplone (latem chłodne, zimą ciepłe) oraz posiadają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).
  • Kontenery mogą być wyposażone w dodatkowe okna oraz meble biurowe/szatniowe.
  • Koszt transportu są do indywidualnego ustalenia.
  • Kontenery socjalne idealnie sprawdzają się w szatniach, pomieszczeniach socjalnych pracowników, takich jak place budowy, a nawet tymczasowe pomieszczenia mieszkalne.
  • Kontener socjalny z łazienką i prysznicem to sprawdzona opcja np. dla firm budowlanych.

Budujemy trwałe i hermetyczne kontenery socjalne dla całej Polski. Jako krajowy producent kontenerów możemy przygotować dla Państwa najtańszą opcję. Jesteśmy znani z niskich cen, natychmiastowej reakcji i kompleksowego podejścia. Prowadzimy sprzedaż kontenerów socjalnych, a także dostarczamy komponenty takie jak klimatyzatory czy dodatkowe okna. W naszej firmie standardowe usługi obejmują izolacje kontenerów oraz instalacje elektryczne i grzewcze. Dodajmy też możliwość konfiguracji koloru blachy, a także ścian i drzwi! Koszty transportu są niskie i dodatkowo płatne, których cena ustalana jest telefonicznie. Wielkość pawilonu socjalnego jest nieograniczona.

kontenery socjalne
kontener socjalny z łazienką
producent kontenerów socjalnych
kontener z prysznicem
kontener szatnia
kontener soc
kontener szatnia

KONTENER SOCJALNY Z ŁAZIENKĄ

Nasza firma jest jednym z czołowych krajowych podmiotów dostarczających kontener socjalny z łazienką na terenie całego kraju. To bogactwo doświadczeń dało firmie solidną i podziwianą markę. Od początku postawiliśmy na pozyskiwanie i budowanie relacji z najważniejszymi doradcami – czego efektem jest jedna z najlepszych usług w Polsce Szybkość obsługi i skuteczność sprzedaży to priorytety naszej firmy. Przez lata ciężko pracowaliśmy nad przyspieszeniem wszystkich elementów naszej pracy, aby realizacja i dostawa kontenerów nie opóźniała się. Nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż kontenera jak i tanią wysyłkę. Zapewniamy kompleksową pomoc w doborze odpowiedniego kontenera do Państwa potrzeb. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów zagwarantuje Państwu satysfakcję z wyboru naszych ofert! Niewielka cena za kontener socjalny z łazienką i prysznicem wynika z ogromnej sprzedaży i wypracowanych przez lata metod produkcji!

Zobacz także: kontenery socjalne

kontenery socjalne 2
kontener socjalny z WC
kontener dla pracowników
kontenery socjalne dla pracowników

PRODUCENT KONTENERÓW SOCJALNYCH

Oferowane przez nas pawilony socjalne wykonane są z wysokiej jakości blachy. Wykorzystujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe oraz konstrukcje stalowe. Poszczególne kontenery z zewnątrz są impregnowane i malowane na wybrany kolor. Produkowane przez nas szczelne i wytrzymałe kontenery socjalne wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy budowlane, ochroniarskie i produkcyjne. Często używane są podczas remontów obiektów.


Zobacz także: kontenery handlowe

 

KONTENERY SOCJALNE FAQ

Ile kosztują kontenery socjalne?

Cena za kontener socjalny jest ciężka do określenia z góry. Zależy od różnych czynników: po pierwsze rozmiaru, a po drugie od konfiguracji kontenera. Kontener socjalny z łazienką to już większy wydatek. Zadzwoń i zapytaj o orientacyjna cenę interesującego Cię wariantu.

Jakie cechy mają kontenery socjalne producenta Pawilony Premium?

Dostarczamy nowoczesne kontenery socjalne całoroczne, które są atrakcyjne, ocieplone i posiadają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

W co można wyposażyć kontenery socjalne?

W kontenerze można zwiększyć powierzchnię, dodać ramy, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Ponadto można kupić klimatyzatory, rolety, wyposażenie łazienek (toalety, umywalki, szafki podumywalkowe, baterie, podgrzewacze na baterie, urządzenia wodno-kanalizacyjne, urządzenia elektryczne, prysznice).

Jak ogrzewa się kontener socjalny?

Jest on ogrzewany najczęściej przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora.

4.6/5 - (5 votes)